Vanwege vele inkomende aanvragen is het reisbureau van Yasmine momenteel niet in staat om uw reisaanvraag te behandelen. U kunt over een paar dagen opnieuw proberen contact op te nemen, of u kunt de voorbeeldreizen bekijken van onze andere lokale partners in Marokko.
Vraag een reisvoorstel aan
Vraag een reisvoorstel aan
Vanwege vele inkomende aanvragen is het reisbureau van Yasmine momenteel niet in staat om uw reisaanvraag te behandelen. U kunt over een paar dagen opnieuw proberen contact op te nemen, of u kunt de voorbeeldreizen bekijken van onze andere lokale partners in Marokko.
Reisbureau van YasmineNederlandstalige reisagent in Marokko
Zelfs binnen dit reisbureau ontdekken ze steeds nieuwe wonderen van de stad, omgeving en het land. Meer dan 14 jaar is het gezin al woonachtig in Marokko en hun werk als reisagenten geeft hen de gelegenheid om reizigers de Marokkaanse geschiedenis, cultuur, natuur en haar adembenemende landschappen te laten beleven. Ze helpen u graag om dit prachtige land te ontdekken en bij het organiseren van ee...
Zelfs binnen dit reisbureau ontdekken ze steeds nieuwe wonderen van de stad, omgeving en het land. Meer dan 14 jaar is het gezin al woonachtig in Marokko en hun werk als reisagenten geeft hen de gelegenheid om reizigers de Marokkaanse geschiedenis, cultuur, natuur en haar adembenemende landschappen te laten beleven. Ze helpen u graag om dit prachtige land te ontdekken en bij het organiseren van een onvergetelijke reis!
Lees meer
Evaneos lid:sinds 8 jaar
Ervaring reisbureau:16 jaar
Gesproken talen binnen het reisbureau:
Nederlands, Frans, Duits, Engels
Vraag een reisvoorstel aan
Vanwege vele inkomende aanvragen is het reisbureau van Yasmine momenteel niet in staat om uw reisaanvraag te behandelen. U kunt over een paar dagen opnieuw proberen contact op te nemen, of u kunt de voorbeeldreizen bekijken van onze andere lokale partners in Marokko.
Reisbureau ter plaatse, geselecteerd door Evaneos vanwege kwaliteit en lokale expertise
Kleinschalig familiebedrijf met grote mate van persoonlijk contact, service en kwaliteit
Elke reis die ze organiseren is 100% op maat gemaakt
Houdt u van atypisch reizen? Wilt u het beste van Marokko zien? Houdt u van natuur en nieuwe ontdekkingen? Dan is dit de ideale reis voor u! U begint uw reis in het Noorden in Tanger en u reist met de trein richting het Zuiden naar Marrakech. Tijdens deze reis ontdekt u het authentieke Marokko met haar boeiende historie en brengt een bezoek aan de koningssteden. De laatste paar dagen van de reis bezoekt u Essaouira bij de Atlantische Oceaan waar u heerlijk kunt ontspannen op het strand.Deze reis is slechts een voorbeeld en kan volledig op maat gemaakt worden
De woestijn van Marokko is een plek waar de mens echt teruggaat in de tijd en kan genieten van rust en avontuur.
Van bovenaf zijn dit de kloven in de Dades.
Mirleft - van prachtige landschappen naar stranden.
Beoordelingen van reizigers
134 beoordelingen van reizigers van de Evaneos Travel Community
Communicatie met de reisagent
Rondreis (tempo, route)
Ontvangst en professionalisme
Gids
Reisinformatie en documenten
Accommodatie
Vervoer
Prijs/kwaliteit verhouding
Sorteren op:
De meest recente naar de minst recente
Weergeven:
Rens ten Hagen en Carla Boschman
9 mei 2022
Samenvatting:
De reis was uitstekend geregeld en 2 maal moeiteloos aangepast toen hij door corona moest worden uitgesteld. Wij konden zelf aangeven wat wij het liefste zouden zien/doen. Het contact was erg prettig ...De reis was uitstekend geregeld en 2 maal moeiteloos aangepast toen hij door corona moest worden uitgesteld. Wij konden zelf aangeven wat wij het liefste zouden zien/doen. Het contact was erg prettig bij de voorbereiding en er werd altijd binnen een paar dagen gereageerd, aanpassingen waren altijd mogelijk.
De accomodaties waren heel goed en de transfers naar de volgende plek waren steeds prima geregeld. De lokale gidsen waren een toevoeging door ons mee te nemen naar de beste bezienswaardigheden en ons vele weetjes te vertellen, wat soms wat minder was, was dat ze ons af en toe leidden naar lokale ( opdringerige) ondernemers die ons altijd wat wilden verkopen tegen 'the best price'
Ik zou mensen echter niet aanraden naar Marokko te gaan tijdens de ramadan, omdat er dan heel veel dicht is en er nergens aan het eind van de dag een wijntje/ biertje op een terras mogelijk is en dat is zelfs nergens te koop, ook niet in de grote supermarkten en dat is zo tot drie dagen na de ramadan.Meer lezen
Reactie van Evaneos
Beste Rens en Carla,
Thank you for your feedback and also for sharing your preferences! We are glad to hear that the experience with your local expert has been great. We wish you all the best and hop...Beste Rens en Carla,
Thank you for your feedback and also for sharing your preferences! We are glad to hear that the experience with your local expert has been great. We wish you all the best and hope to be able to accompany you again while planning your holidays in the future! Greetings from the Evaneos TeamMeer lezen
Prado
6 januari 2020
De pluspunten:
Dat alles goed georganiseerd was. Gevarieerde reis. We hadden een zeer vriendelijke chauffeur die graag bereid was om ons dingen te laten ontdekken en zien. Marokko is prachtig. Onderweg zo veel mooie landschappen gezien.
De minpunten:
Het eten was minder gevarieerd en lekker dan verwacht
Samenvatting:
Aangekomen in Marrakech duurde het erg lang voordat onze bus ons kwam ophalen. We hebben ongeveer 50 minuten moeten wachten helaas. Eenmaal aangekomen in ons Riad was het goed vertoeven. Verbaasd dat ...Aangekomen in Marrakech duurde het erg lang voordat onze bus ons kwam ophalen. We hebben ongeveer 50 minuten moeten wachten helaas. Eenmaal aangekomen in ons Riad was het goed vertoeven. Verbaasd dat het echt midden in de stad was en dat de stad een en al markt is. Kinderen wat overrompeld door de chaos en het getrek maar zeer sfeervol en veilig. Riad schoon, ontbijt prima. Mooie kamers. Aardig personeel. De rondleiding naar het paleis en het plein was zeer informatief. Aardige gids.
Met onze chauffeur Abdul op reis naar het Zuiden. Prettige bus. Aardige chauffeur. Lange afstanden maar zeer de moeite waard omdat de omgeving heel gevarieerd is en bizar mooi. De weg omhoog met veel obstakels, ze zijn bezig met het verbreden van de weg.
De Riad in Maktoub was prima. Fijne bedden, gezellig. Het eten was echter niet bepaald goed. We hadden lunch en een ontbijt daar, we hebben bijna alles laten staan. Bezoek aan Ait Ben Haddou was zeer interessant en de moeite waard. De weg naar Dades kloven was uitzonderlijk mooi. Geen rozen gezien was niet de periode. Bezoek aan Kasbah de moeite waard. Riad Dar Blues is prachtig gelegen. Schitterende omgeving en mooi interieur. Aardig personeel. Lekker gegeten. Op weg naar Merzouga genoten van de omgeving, Mausoleum niet bezocht. Riad Madu een paradijs. Geweldige kamers, fijn hotel. Aardig personeel. Diner veel van hetzelfde. Dag erna zeer veel gedaan, quad gereden, in 4x4 touren door de woestijn en een bezoek aan Nomaden. Berber pizza lunch was gezellig en lekker. Daarna op de kamelen naar tentenkamp. Kinderen en wij hebben genoten. Heel veel foto's genomen. Tentenkamp sprookjesachtig. Genoten van de omgeving en de zonsondergang. s avonds koud maar niet in de slaapvertrekken. Aardig personeel. Eten weinig nieuws veel van hetzelfde. Onderweg naar Hara Oasis. Laatste deel erg mooi door vele palmbomen. Ontvangst Hara Oasis aan een meertje. Loges hier viel wat tegen. Weinig tot geen personeel gezien, aan ons lot overgelaten. Veel rondlopende poezen, avond eten was snel geserveerd, Weinig gevarieerd, moesten zelf om drinken vragen. In de winter is deze lokatie wat minder geschikt omdat het overal koud is. Terug naar Marrakech waar de de laatste inkopen hebben gedaan en afscheid hebben genomen van Abdul.Meer lezen
Reactie van het reisbureau
Els
Hallo Joyce,
Heel veel dank voor je positieve en uitvoerige feedback van jullie reis door Marokko. Ik ben blij dat je een fijne tijd hebt gehad.Het eten in Marokko is vaak wat eentonig, eveneens in de...Hallo Joyce,
Heel veel dank voor je positieve en uitvoerige feedback van jullie reis door Marokko. Ik ben blij dat je een fijne tijd hebt gehad.Het eten in Marokko is vaak wat eentonig, eveneens in de huiselijke kring niet vaak anders dan tajine en couscous voor vrijdag. Ik zal ook de pluimpjes doorgeven aan de chauffeur die jullie zo goed heeft gereden.
Het hele team van Rif Planete wenst jullie nog een gelukkig en heel voorspoedig 2020
Hartelijke groet, ElsMeer lezen