LOCAL

HERO

Reisbureau van Elke

Reisbureau van Elke

Familie met kinderenOnmisbaar
862 beoordelingen
Evaneos lidsinds 10 jaren
Ervaring reisbureau26 jaren
TalenNederlands, Chinees, Italiaans, Hindi, Frans, Duits, Engels
Gevestigd inTamil Nadu, India
CertificeringenTravelife Certified

De woorden van Elke

Het reisbureau wordt geleid door de liefde en passie voor India. Gewapend met kennis en grondige lokale kennis van een groot aantal bronnen en reisagenten, kunnen ze u een unieke lokale ervaring bieden. Ze zijn gespecialiseerd in tours waarbij u dorpen, historische gebieden, heilige plekken en nog veel meer bezoekt. Ook andere interesses, zoals culinaire, culturele, avontuurlijke of spirituele reizen bieden ze aan. Ze helpen iedere reiziger graag bij het plannen en organiseren van uw perfecte reis, die u India op een geheel nieuwe manier laat leren kennen.

Alle reisroutes van het agentschap van Elke

U kunt deze ideeën tot in het oneindige aanpassen: duur, etappes, accommodaties, activiteiten ...

Familiereis door het tropische zuiden
Familiereis door het tropische zuiden
12 dagen vanaf € 1.040 /pers.
Vanaf 6 jaar
  • Kochi
  • Thattakād
  • Munnar
  • Madurai
  • Thekkady Wild Corridor
  • Alleppey
Ontdek het authentieke India
Ontdek het authentieke India
16 dagen vanaf € 1.650 /pers.
  • Agra
  • Gwalior Jn
  • Khajuraho
  • Orchha
  • Bhopal
  • Indore
  • Ujjain
  • Maheshwar
  • Aurangabad
  • Ellora Caves
  • Mumbai
Beleef de hoogtepunten van Noord en Zuid
Beleef de hoogtepunten van Noord en Zuid
18 dagen vanaf € 1.900 /pers.
  • Delhi
  • Agra
  • Jaipur
  • Jodhpur
  • Udaipur
  • Kochi
  • Munnar
  • Madurai
  • Thekkady Wild Corridor
Kleurrijk Rajasthan en Varanasi
Kleurrijk Rajasthan en Varanasi
15 dagen vanaf € 1.720 /pers.
  • Delhi
  • Nawalgarh
  • Bikaner
  • Sālāwās
  • Jodhpur
  • Udaipur
  • Pushkar
  • Jaipur
  • Agra
  • Benares
Actief door het dynamische zuiden
Actief door het dynamische zuiden
16 dagen vanaf € 1.750 /pers.
Slow travel
  • Kochi
  • Mararikulam
  • Alleppey
  • Kumarakom
  • Thekkady Wild Corridor
  • Periyar National Park
  • Nedumkandam
  • Cardamom Hills
  • Suryanelli
  • Madurai
  • Mahabalipuram
Buitenseizoense Touraanbieding - Omarm de unieke cultuur en natuur van Zuid-India.
  • Bangalore
  • Mysore
  • Bandipūr
  • Ooty
  • Wayanad district
  • Kabini River
  • Coorg Hallimane
Buitenseizoense Touraanbieding - De Trans-Himalaya Expeditie voor Iedereen
  • Delhi
  • Agra
  • Leh
  • Lāmayūrū
  • Nubra
  • Ladākh
Andaman-avontuur: witte stranden, koraalriffen en tribale geheimen
  • Havelock Island
  • Neil Island
  • Port Blair
  • Baratang Island
  • Chennai International Airport
  • Port Blair
Het tropische zuiden
Het tropische zuiden
18 dagen vanaf € 1.750 /pers.
  • Mahabalipuram
  • Pondicherry
  • Thanjavur
  • Madurai
  • Coonoor Peak Reserve
  • Mysore
  • Wayanad district
  • Kochi
  • Alleppey
  • Mararikulam

Staat uw ideale rondreis er niet tussen?

Bekijk meer reisideeën India

Alle leden van het agentschap

Het agentschap van Elke telt 2 agenten. Creëer samen met één van deze lokale experten uw reis op maat.

Wat is een Local Hero?
  • Unieke expertise en uitzonderlijke begeleiding
  • Een uitzonderlijke tevredenheid van reizigers
  • Reisagenten die zich inzetten voor Better Trips

Reizigersbeoordelingen voor dit bureau

4.6
862 beoordelingen
Finy
2
Gereisd door Ladakh, voor de eerste keer met een organisatie. Maar wat is dat ons tegengevallen. We kregen een bestuurder die jong was en amper Engels sprak. Dat was ons niet verteld, ik dacht dat de bestuurder ook een gids zou zijn en met ons door de kloosters zou lopen en van alles zou vertellen. Dat verwacht je wel voor de prijs. Wel een pluspunt was de flexibiliteit toen we door hoogteziekte de reis iets aan moesten passen, wat wel weer lastig was dat ik door verschillende mensen berichten kreeg en ik niet meer wist met wie ik sprak. maar toen tijdens de reis was er te weinig zuurstof in de auto( de tank raakte leeg en kon nergens gevuld worden) om de hoge passen te passeren schrokken we wel erg. de laatste accommodatie was verschrikkelijk, de kamers waren vies, stonken naar schimmel en de vloerbedekking was vochtig en in de eetzaal stond er harde rap muziek aan. de foto's van de huisjes- het aanzicht- waren ook anders dan in het reisplan. al met al ben ik NIET tevreden.
Zie meer
Rens
5
Wij hebben via Natascha en *** een familiereis op maat door India gemaakt. Het was een prachtige reis, met een heel mooie route, bijzondere hotels en veel persoonlijke aandacht. Natuurlijk waren de Taj Mahal, het spotten van luipaarden en Jaisalmer absolute hoogtepunten. Maar juist de kleinere, persoonlijke momenten maakten de reis extra bijzonder. Zo kregen we in een haveli een kookdemonstratie, waarna we samen met de eigenaren hebben gegeten. Dat was geweldig en voelde veel persoonlijker dan een standaard excursie. Ook onderweg merkten we hoe goed alles geregeld was. We waren spullen vergeten in een eerder hotel. Eén WhatsApp-berichtje was genoeg: het reisbureau pakte het direct op en zorgde dat het werd opgelost. Dat geeft veel rust, zeker in chaotisch India. We kijken terug op een heel bijzondere, afwisselende en uitstekend verzorgde reis. Persoonlijk, betrouwbaar en tot in de details geregeld. Absoluut een aanrader.
Zie meer
Hilde
5
Ga 3 dagen naar Varanasi en wandel de route kangs de Ganges van gath tot gath ❤️
Zie meer