Onze reisagenten zijn echt lokaal.
En dat maakt alles anders.
Onze lokale reisagenten voor op maat gemaakte reisroutes in Montenegro
LOCAL HERO
Nikola en haar team
Engelstalige reisagent in Montenegro
4.7
193 beoordelingen
In alle openheid
Ervaringen van reizigers over hun verblijf in Montenegro
4.7
27 beoordelingen
Niels
1
Het programma en de activiteiten waren prima, maar de service van de reisorganisatie en de verhuurder was een drama. Bij de grens met Albanië kregen we eerst vijf uur vertraging door verkeerde autopapieren. De vervangende auto bleek vervolgens levensgevaarlijk doordat de koppeling vastliep in de bergen.
De verhuurder reageerde agressief en de reisorganisatie liet ons volledig aan ons lot over. We zijn op eigen risico teruggereden naar Montenegro en kregen pas na twee dagen een veilige auto — zonder enig excuus of begrip. Door het totale gebrek aan support in een onveilige situatie raden wij deze organisatie aan niemand aan.
Zie meer
familie p.
5
Montenegro is een fantastisch land! De natuur is adembenemend en je kunt er zoveel doen. Wij hebben 12 dagen rond gereisd met ons gezin. We verbleven op 5 verschillende locaties en zijn heel actief geweest met hiken, mountainbiken, raften, paardrijden, speedboat tour, wijnproeven en op strand liggen :). Door de unieke locaties maar ook door de kleinschalligheid van activiteiten hebben we een fantastische vakantie gehad!
Zie meer
Frank
5
Wij zijn gezin met 2 kinderen van 23 en 25 (meisje en jongen) en hebben gereisd 3de week juli 2025.
De bergen van Montenegro zijn prachtig. Ideale temperatuur (warm in de dag en mooi fris 's nachts) En er zijn praktisch geen muggen daar.
Mooie verblijven geregeld door Nikolas. Alleen het stadje Zabljak vonden wij iets te druk en daar verblijven was niet aan ons besteed.
Check goed af welke activiteiten je wil (hoe zwaar, hoe druk of gevuld je het programma wil). Canyoning in Nevidio vonden wij buitengewoon fantastisch (niet voor 60+). Je kan daar ook slapen en eten.